OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA
06.11.2022 r.

 

  1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Rozważanie Słowa Bożego przed Najświętszym Sakramentem po każdej Mszy świętej. Zapraszamy na godz. 15:15 na modlitwę różańcową połączoną z modlitwą za zmarłych polecanych w wypominkach oktawalnych.

  2. Modlitwa różańcowa połączona z wypominkami oktawalnymi i modlitwą za zmarłych do środy włącznie o godz. 17:15. Zachęcamy do udziału w modlitwie za naszych drogich zmarłych, którym wypraszać będziemy dar życia wiecznego.

  3. Do 8 listopada można zyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Trzeba także spełnić zwykłe warunkami otrzymania odpustu, czyli być w stanie łaski uświęcającej, przyjąć Komunię Świętą, pomodlić się w intencjach wyznaczonych przez papieża, wykluczyć przywiązanie do jakiegokolwiek grzechu. Odpust można ofiarować wyłącznie za zmarłych.

  4. W piątek 11 listopada będziemy świętowali Narodowe Święto Niepodległości – 104. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. W tym roku Powiatowe Obchody Święta Niepodległości odbywać się będą w naszej Gminie. Prosimy o wywieszenie flagi narodowej przy naszych domach jako świadectwo naszego patriotyzmu i miłości do Ojczyzny. Podziękujmy Bogu za odzyskaną wolność i niepodległość i prośmy o dobre jej wykorzystanie. Msze Święte w naszym kościele o godz. 9:00, 11:0018:00.

  5. Dziękujemy za posprzątanie naszych Kościołów w Białej i w Wiktorowie. W sobotę od godz. 8:00 zapraszamy do sprzątania naszego Kościoła rodziny: Skrzypeccy, Woźniak, Jagielscy, Koniarczyk, Pawełczyk-Mrówczyńscy i Miś.

  6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.