OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
IV NIEDZIELA ZWYKŁA
31.01.2021 r.

 1. Ostatnia niedziela stycznia to Światowy Dzień Trędowatych. Na trąd chorują tysiące ludzi, którzy często z powodu tej choroby są wykluczani ze społeczeństwa, spychani na margines życia. Pomódlmy się dzisiaj w intencji trędowatych,
  a także ich opiekunów, którzy z wielką miłością codziennie się nimi opiekują. Prośmy Boga także o to, żebyśmy nikogo nie przesuwali na margines życia.
 2. We wtorek 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego i Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Na rozpoczęcie każdej Mszy Świętej pobłogosławimy świece, których blask ma wskazywać na Pana Jezusa – światłość na oświecenie pogan. Msze Święte o godz. 9:00 i 17:00. Dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. będą miały poświęcone świece
  w drugą niedzielę lutego o godz.16.00. Po tej Mszy Św. spotkanie rodziców tych dzieci.

 3. W środę 3 lutego wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika, patrona chorych na gardło.

 4. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź Św. w piątek od godz. 16:30. Msza św. w Wiktorowie o godz. 18.00.

 5. Objazd chorych i starszych osób w sobotę, od godz. 9:00. Zapisy tych osób w Zakrystii lub kancelarii. W sobotę,
  o godz. 16:00 Nabożeństwo z racji I soboty miesiąca.

 6. Bóg zapłać za posprzątanie naszych kościołów w Białej i Wiktorowie. W sobotę od godz. 9.00 zapraszamy do sprzątania naszego kościoła rodziny: Wątroba, Ligęza, Napierajczyk, Napierajczyk, Howis. We wtorek po Mszy św. prosimy chętnych o pomoc w rozebraniu dekoracji bożonarodzeniowej i wyniesienie choinek.