OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
NIEDZIELA ŚW. RODZINY – JEZUSA, MARYI I JÓZEFA
27.12.2020 r.

  1. Dziś Niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Przed błogosławieństwem odmówimy modlitwę w intencji wszystkich rodzin naszej parafii, szczególnie tych, które przeżywają trudny czas.

  2. Zbliża się koniec roku. Bardzo serdecznie zapraszam na Eucharystię o godz. 17:00. Po Mszy Świętej odśpiewamy przebłagalne suplikacje za grzechy popełnione w kończącym się roku kalendarzowym 2020 oraz dziękczynne „Ciebie, Boga, wysławiamy” za otrzymane w tym czasie łaski. Będziemy też prosić Pana Boga o błogosławieństwo w nowym roku.

  3. W piątek 1 stycznia uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze Święte będą sprawowane jak w każdą niedzielę. Jest to również Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Ciągle słyszymy o nowych konfliktach, które wybuchają w różnych miejscach świata. W czasie modlitwy o pokój módlmy się także o opamiętanie dla tych, którzy dla własnych interesów sieją niepokój i wywołują konflikty.

  4. W sobotę o godz. 16:00 Nabożeństwo z racji I soboty miesiąca.

  5. Składamy serdeczne podziękowania za pomoc w przygotowaniu wystroju naszych świątyń i ich otoczenia na święta Bożego Narodzenia. Za wszelką pomoc-Bóg zapłać. W sobotę 2 stycznia o godz.9.00 zapraszamy do sprzątania naszego kościoła rodziny: Belda, Szczepaniak, Węgrzyccy, Wolniak, Tarapata.

Zamiast wizyty duszpasterskiej:

W bieżącym roku duszpasterskim z racji trwającej pandemii, nie odbędzie się tradycyjna wizyta duszpasterska (kolęda). Zamiast odwiedzin duszpasterzy w Waszych domach, zapraszamy Was do naszej parafialnej świątyni na dodatkową Mszę Świętą o godz. 18.00, która sprawowana będzie w intencji Waszych rodzin z udzieleniem pasterskiego błogosławieństwa. Zapraszamy na modlitwę i wspólne kolędowanie w wyznaczonych dniach dla poszczególnych rejonów naszej parafii. We własnych pojemnikach przynieśmy do świątyni wodę, która zostanie poświęcona i którą po powrocie do domu pokropimy nasz dom.

Msze Święte o godz. 18.00 w intencji parafian  w ramach wizyty duszpasterskiej 2020/2021

29 grudnia (wtorek) 2020 r. godz. 18:00 w Wiktorowie

Mieszkańcy Wiktorowa od rodziny Dziuba- Jaglińscy do Szewczyk i  Ciborscy

30 grudnia (środa) 2020 r. godz. 18:00 w Wiktorowie

Mieszkańcy Wiktorowa od rodziny Zagraj do Rosińskich i Walaszczyków