OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XIV NIEDZIELA ZWYKŁA
07.07.2019

 1. Przeżywamy XIV Niedzielę Zwykłą w ciągu roku. Dzisiaj też jest pierwsza niedziea miesiąca po każdej Mszy świętej krótkie rozważanie Słowa Bożego wobec wystawionego Najświętszego Sakramentu. Na godz. 15.30 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe i zmianę tajemnic.

 2. Zachęcamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce z Wielunia  na Jasną Górę. Szczegółowe informacje organizatorzy podadzą po 20 lipca. Zapraszamy również na Pielgrzymkę osób niepełnosprawnych z Olsztyna na Jasną Górę – zapisy u Pana Krzysztofa Skrzypeckiego.

 3. 15 lipca 2019 r. wyjeżdżamy na wypoczynek wakacyjny z młodzieżą  do Olczy/ k Zakopanego.  Spotkanie organizacyjne w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
 4. Dla pogłębienia swojej wiary i wiedzy religijnej zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej – szczególnie Katolickiego Tygodnika Niedziela.

 5. W sobotę zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie. O godzinie 20.00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań, a po Mszy św. procesja różańcowa z figurą MB Fatimskiej. Nabożeństwo zakończymy Apelem Jasnogórskim.
 6. Bóg zapłać za posprzątanie naszych kościołów w Białej i Wiktorowie oraz ofiarę na kwiaty. W sobotę od godz. 8.00 zapraszamy do sprzątania kościoła rodziny; Wójciak, Latus, Bednarek-Idziak, Michałczyk, Góreccy i Szymańscy.

 7. Kancelaria Parafialna czynna od poniedziałku do piątku od godz.
  17. 00 – 17.30.
  Za tydzień 2 niedziela m-ca, ofiary z tacy przeznaczone są na cele gospodarcze.

 8. Radość spotkania z Chrystusem podczas niedzielnej Eucharystii rozpala serca wierzących nową gorliwością w podążaniu drogami wiary. Niech wolny od wielu codziennych obowiązków czas wakacji i urlopów pozwoli nam jeszcze głębiej przeżywać spotkania z Panem. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy bezpiecznych i udanych wakacji. Szczęść Boże!