OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
VI Niedziela Wielkanocna
26.05.2019 r.

 1. Dzisiaj obchodzimy Dzień Matki. Polecamy Bogu nasze mamy, prosząc dla nich o potrzebne łaski, a dla tych, które już Pan powołał do siebie, prosimy o Boże miłosierdzie i nagrodę nieba.
 2. W piątek 31 maja przypada święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny i zakończenie nabożeństw majowych.
 3. W bieżącym roku 2 czerwca przypada 40. rocznica I Pielgrzymki św. Jana Pawła II do naszej Ojczyzny. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym dziękczynieniu w ramach pielgrzymki na Jasną Górę 4 czerwca 2019 roku o godz. 17.00 Msza sw., koncert w bazylice Jasnogórskiej i apel. Zapisy do piątku włącznie. Wyjazd na Uroczystości o godz. 15.00.
 4. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Chorych w tym dniu odwiedzimy od godz. 9.00. O godz. 17.00 zapraszamy na nabożeństwo pierwszej soboty.
 5. Również w sobotę rozpoczynamy czerwiec. Przez cały miesiąc codziennie po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 6. W przyszłą niedzielę będziemy świętować uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. To także dzień wizytacji naszej parafii przez ks. Bpa Andrzeja Przybylskiego.
 7. Młodzież klas III gimnazjum w tym dniu przystąpi do Sakramentu Bierzmowania. W piątek od godz. 15.00 i w sobotę od godz. 8.00 zapraszamy młodzież
  i rodziców dzieci , które przystąpią do I Komunii św., aby przygotować kościół
  i otoczenie na te uroczystości.
 8. W sobotę od godz. 17.00 do 18.00 będziemy spowiadać młodzież przystępującą do bierzmowania, rodziców i świadków.
 9. Dla pogłębienia swojej wiary i wiedzy religijnej zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.