OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXX NIEDZIELA ZWYKŁA
23 października 2022

 1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 15.30. Szczególne zaproszenie kierujemy do dzieci i młodzieży. W poniedziałek i środę zapraszamy klasy III, we wtorek i czwartek kl. IV-VI, a w piątek i sobotę kl. VII i VIII.

 2. Dzisiaj odbywa się zbiórka do puszki Fundacji Dzieła Nowego Tysiąclecia aby wesprzeć stypendia dla uzdolnionej młodzieży. Również dziś młodzież naszej szkoły przeprowadza zbiórkę na PCK, dochód przeznaczony będzie na walkę
  z głodem. Za okazaną szczodrość serca w imieniu młodzieży dziękujemy.
 3. Składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy zaangażowali się w pomoc przy pieczeniu ciast na kiermasz. Zrobiono 230 paczek, z których to uzyskano kwotę 5.141. zł dochodu. Pieniądze te zostały wpłacone na konto pana Adama w fundacji SIEPOMAGA. W imieniu organizatorów i rodziny dziękuję za okazaną dobroć serca.

 4. W sobotę o godz. 18:30 w salce na plebani odbędzie się spotkanie uczniów klas VI, którzy pragną rozpocząć przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy na to spotkanie również rodziców.

 5. Zbliża się listopad, który jest miesiącem szczególnej modlitwy za zmarłych. Przez oktawę będziemy modlić się w ich intencji. Kartki, na których można wpisywać imiona zmarłych znajdują się na stoliku za ławkami. Można je składać
  w zakrystii lub kancelarii, która czynna jest od poniedziałku do piątku od 16:00 do 16:30.

 6. Posiadamy już Księgę Intencji na 2023 rok. Wszystkich, którzy pragną zapisać Mszę św., Jubileusz, ślub na 2023 rok, prosimy by zgłaszali się do kancelarii w godzinie otwarcia. Jest również do nabycia w zakrystii Kalendarz rolnika.

 7. Dziękujemy za posprzątanie naszych Kościołów w Białej i w Wiktorowie. W sobotę od godz. 8:00 zapraszamy do sprzątania naszego Kościoła rodziny: Mika, Kuźnik, Mączka-Kupski, Golańscy-Kaczmarek, Patkowscy, Małek, Zakręta-Kubat, i Machynia. Zapraszamy również wszystkich chętnych do pomocy przy posprzątaniu terenu wokół Kościoła
  i plebani na Uroczystość Wszystkich Świętych. Dziękujemy również za ofiary przeznaczone na ocieplenie domu parafialnego.