OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA
2 października 2022

  1. Przez cały październik zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. Różaniec w naszej parafii odmawiamy w dni powszednie o godz. 17.30, w niedziele o godz. 15.30. Zapraszamy do udziału dzieci, młodzież i dorosłych. Dziś po nabożeństwie różańcowym zmiana tajemnic.

  2. Za tydzień 09.10.2022 r. odbędzie się Procesja Różańcowa wokół naszego kościoła. Rozpoczęcie o godz. 15.15.

  3. W środę po Mszy Świętej wieczornej odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Pisma świętego w tej wspólnocie.

  4. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. W czwartek będziemy modlić się o powołania kapłańskie i zakonne.. W I piątek okazja do spowiedzi od godz. 17.00.

  5. Zapraszamy na spotkania grup parafialnych: w poniedziałek o godz. 18:30 – Dzieci Maryi, w środę o godz. 18:00 – LSO, w czwartek o godz. 18:30 – Scholę. W sobotę na godz. 10:00 zapraszamy kandydatów do sakramentu Bierzmowania z klasy VII, a na godz. 10:30 kandydatów z klasy VIII – będą to spotkania organizacyjne zapowiadające rok formacji.

  6. W sobotę (8 października) odbędzie się Pielgrzymka na Diecezjalny Kongres Żywego Różańca  do  Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Mrzygłodzie. Zbiórka na parkingu przy kościele o godz.7.00. 

  7. W czwartek 6 października około godz. 10.00, klerycy Wyższego Między-diecezjalnego Seminarium Duchownego w Częstochowie przeprowadzą jesienną zbiórkę płodów rolnych na rzecz Seminarium. Ksiądz Rektor dr hab. Ryszard Salejdak wyraża wdzięczność i zapewnia o modlitwie w intencji dobrodziejów. Zwracamy się z prośbą o zebranie i dowiezienie płodów rolnych na plebanię.(Palety obok garażu).

  8. Bóg zapłać wszystkim osobom zatroskanym o wygląd i porządek w naszym kościele. Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na kwiaty i ocieplenie plebanii. Bóg zapłać za wszelką pomoc i życzliwość. W sobotę od godz. 8.00 zapraszamy do sprzątanie naszego kościoła rodziny: Jarząb, Olender, Golańska, Szala, Krawczyńscy.

  9. Za tydzień, w drugą niedzielę miesiąca, 9 października, taca zbierana podczas Mszy św. będzie przeznaczona na cele gospodarcze i prace przy ociepleniu plebanii. Bóg zapłać za ofiary złożone na ten cel.