Strona główna Intencje mszalne Intencje mszalne 15 - 21 października 2018

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

grudzień 2018
npwścps
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Dzisiaj imieniny : Dagmary Aleksandry
Intencje mszalne 15 - 21 października 2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ks. Damian   
niedziela, 14 października 2018 07:44

 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTEJ 15.10 - 21.10.2018

PONIEDZIAŁEK 15 Października

17:00 1/ + Za parafian
2/ + Irenę Koźlak - od syna Zbigniewa z żoną, dziećmi i wnuczkami.

18:00 1/ + Alfreda, Helenę, Piotra, Alojzego Wójciaków; Mariannę, Józefa, Stanisława, Adama Sieradzkich; Mariana Pichlińskiego.
2/ + Joannę, Stefana, Czesława, Mirosława, Mariannę Kot.


WTOREK 16 Października

17:00 1/ + Alfredę Kolanek od wnuka Gabrysia z rodziną.
2/ + Mariannę Kot - od chrześniaka Grzegorza z rodziną.

18:00 1/ + Romana w rś., Kazimierę Beldów; Teresę Szkudlarek, Włodimierza Niesłonego.

2/ + Stefanię, Józefa, Mariana Burzyńskich; Józefa, Józefę Mendel; Józefa Beldę; Ks. Edmunda Malatyńskiego, Kazimierza Olejnika.

ŚRODA 17 Października

17:00 1/ + Mateusza Skrzypeckiego - od przyjaciół Konrada i Iwony z dziećmi.
2/ + Justynę Skrzypecką - od teściowej Ireny.

18:00 1/ + Sławomira Mrówczyńskiego, Stanisławę, Jana, Stanisława Pawełczyków.

2/ + Ignacego, Grzegorza Sip; Janinę, Kazimierza Świerczyńskich.

CZWARTEK 18 Października

17:00 1/ + Emilię Zygmunt - od Wójta, Pracowników Urzędu Gminy i Jednostek Organizacyjnych.

2/ + Józefa Cygę - od rodziny Zygmuntów z Brzozy.
18:00 1/ + Stanisława Szeferowicza - od sąsiadów Marty i Marka Senenko z dziećmi
2/ + Antoniego, Stanisławę, Jana Piskułów; Józefa, Wiktorię, Władysława Iuszczaków; Antoniego, Walerię Sułkowskich; Marka Szkopa.

PIĄTEK 19 Października
17:00 1/ + Od Uczestników Pogrzebu: Marię Sularz, Irenę Olejnik, Sabinę Napierajczyk, Jerzego Pagacz, Zofię Szuster, Władysława Frytę, Jana Skoczylasa, Teresę Łebek, Henrykę Olej, Mariannę Dziuba.

18:00 1/ + Teodozję, Stanisława Smułków; Antoniego, Urszulę Dziubów; Helenę, Józefa, Józefę, Henryka, Włodzimierza, Zenona, Stanisława Sykółów.
2/ + Franciszka w rś., Mariannę Gielniak, Krzysztofa, Antoninę, Bolesława Łabędziów; Alfredę Świątek.

SOBOTA 20 Października
18:00 1/ + Stanisława Mielczarka w 36 rś., Ryszarda Kaczora; Józefę, Henryka Mielczarków, zmarłych dziadków.
2/ + Czesława, Tomasza, Franciszkę Rosińskich; Tadeusza, Antoninę Dera, zmarłych z tych rodzin.

NIEDZIELA 21 Października (XXIX Niedziela Zwykła)
8:30 1/ +
Józefę Cyga w rś., Jana, Alfredę, Eugeniusza Cygów; Franciszę, Jana, Stanisława Wójciaków.
9:45 (Wiktorów) 1/ + Mariannę Kukuła - od córki Ewy z rodziną.
11:00 - Za Parafian.
16:00 1/ + Tadeusza, Mariannę, Władysława Rozmarynowskich; Bronisławę, Stanisława, Mariannę, Lucjana Kamińskich; Jana Tarkowskiego.

NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE:

DNI POWSZEDNIE GODZ. 17:30

NIEDZIELA: 15:30

 

Poprawiony: niedziela, 14 października 2018 07:44