Strona główna Aktualności Ogłoszenia Duszpasterskie XXIII Niedziela Zwykła

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

styczeń 2019
npwścps
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Dzisiaj imieniny : Fabiana Sebastiana
Ogłoszenia Duszpasterskie XXIII Niedziela Zwykła PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ks. Damian   
sobota, 08 września 2018 21:04

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy w Kościele VIII Tydzień Wychowania pod hasłem: „W poszukiwaniu drogi”.

2. W sobotę 15 września o godz. 18.30 odbędzie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z wszystkich grup.

3. W czwartek 13 września przeżywać będziemy kolejne, uroczyste Nabożeństwo Fatimskie. O godz. 20.00 zostaną przedstawione prośby i podziękowania do Matki Bożej Fatimskiej, w intencji których sprawowana będzie także Msza Święta. Po Mszy Świętej będzie procesja z figurą Matki Bożej i modlitwa różańcowa zakończona Apelem Jasnogórskim.

4. W piątek 14 września przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

5. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu.

6. W środę po mszy św. zapraszamy na zbiórkę ministrantów i kandydatów na ministrantów. W piątek po Mszy św. zapraszamy na spotkanie scholii parafialnej.

7. Dla pogłębienia wiary i wiedzy religijnej zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.

8. W środę po Mszy św. zapraszamy na wspólne rozważanie Pisma Świętego- „Krąg Biblijny”.

9. W piątek 14 września w kolegiacie w Wieluniu odbędzie się Regionalna Pielgrzymka Chorych pod przewodnictwem ks. Arcybiskupa Wacława Depo. Msza św. o godz. 11.00. Prosimy o pomoc chorym w dotarciu na wyżej wymienione spotkanie. Możemy także zorganizować wyjazd autokarem z parafii Biała, Łyskornia, Naramice, dlatego prosimy by dzisiaj zapisać się na listę.

10. Bóg zapłać za posprzątanie naszych kościołów w Białej i Wiktorowie. W sobotę od godz. 8.00 zapraszamy do sprzątania naszego kościoła rodziny: Dudka, Kupscy, Szafran, Piesyk, Juszczak, Kot, Porażka.

11. Wraz z parafią św. Barbary w Wieluniu organizujemy pielgrzymkę do Fatimy. Liczba miejsc jest ograniczona (15). Informacje zamieszczone są w gablocie. Prosimy o podjęcie decyzji w tym tygodniu i zapisanie się na listę.

 

 

Poprawiony: sobota, 08 września 2018 21:07