OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA
13 października 2019

  1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w naszym kościele w dni powszednie o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 15.30.
  2. Przeżywamy Dzień Papieski. Z tej okazji młodzież zbiera fundusze na stypendia dla uzdolnionej młodzieży.
  3. Także dzisiaj przeżywać będziemy ostatnie w tym roku uroczyste Nabożeństwo Fatimskie. O godz. 19.00 zostaną przedstawione prośby i podziękowania do Matki Bożej Fatimskiej, w intencji których sprawowana będzie Msza Święta o godz. 19.00. Po Mszy Świętej procesja różańcowa.

  4. W poniedziałek 14 października obchodzony jest Dzień Edukacji Narodowej. Naszą modlitwą obejmujemy nauczycieli, katechetów i tych którzy służą dziełu edukacji i wychowania dzieci i młodzieży.

  5. W piątek 18 października przypada liturgiczne święto św. Łukasza Ewangelisty – patrona służby zdrowia. Naszą modlitwą obejmujemy wszystkich posługujących ludziom chorym.

  6. W sobotę zapraszamy na spotkanie formacyjne kandydatów do Bierzmowania: o godz. 10:00 klasa VI – grupa I św. Stanisława Kostki, a godz. 18:00 kandydatów z klasy VII.

  7. Przyszła niedziela to Niedziela Misyjna. Po każdej Mszy Świętej będzie możliwość złożenia do puszek dobrowolnej ofiary na misje. 27 października uczniowie naszej szkoły należący do PCK przeprowadzą zbiórkę do puszek w ramach „Kampanii walki z głodem” organizowanej przez PCK.

  8. Zbliża się listopad, który jest miesiącem szczególnej modlitwy za zmarłych z naszych rodzin. Przez oktawę będziemy w czasie wypominek modlić się w ich intencji. Kartki, na których można wpisywać imiona zmarłych (najlepiej dużymi, drukowanymi literami i imiona piszemy w mianowniku) znajdują się na stoliku za ławkami.

  9. Bóg zapłać za posprzątanie naszych kościołów w Białej i Wiktorowie. Za tydzień w sobotę od godz. 8:00 zapraszamy rodziny: Stanoch, Machelak, Pichlińscy, Paluszek. Burzyńska-Kupiec, Morka.