Ogłoszenia duszpasterskie

V niedziela wielkanocna

19 maja 2019 rok

 

  1. Trwa miesiąc maj. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych – codziennie o godz. 17.30 w niedzielę o godz. 15.30.
  2. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę z racji drugiej niedzieli miesiąca.

  3. W niedzielę 26 maja rozpoczniemy Dni Modlitw o urodzaje i za kraje głodujące (Dni Krzyżowe): w przyszłą niedzielę o godz. 15.30 nabożeństwo majowe i procesja do krzyża na placu kościelnym ze śpiewem litanii do Wszystkich Świętych i modlitwa o urodzaje.

  4. W tym dniu będziemy modlić się w intencji matek z racji ich święta.

  5. W przyszłą niedzielę podamy program wizytacji naszej parafii przez ks. bpa Andrzeja Przybylskiego, która odbędzie się w Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa 2 czerwca 2019r.

  6. We wtorek 21 maja na godz. 1830 zapraszamy na próbę liturgiczną kandydatów do bierzmowania z klas III Natomiast w sobotę 25 maja na godz. 1800 zapraszamy na spotkanie formacyjne kandydatów z klas VII

  7. Dzisiaj o godz. 20.00 zapraszamy na spotkanie przedstawicieli Parafialnej Rady Duszpasterskiej w celu omówienia możliwości przystąpienia do projektu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska dla Kościołów.

  8. Dziękujemy za posprzątanie naszych kościołów w Białej i Wiktorowie, oraz kwiaty do ołtarza. W sobotę od godz. 8.00 zapraszamy do sprzątania naszego kościoła rodziny:Wysota, Nagły, Szuster, Bieleccy, Hejman, Cyga, Sularz.