Adoracja w Ciemnicy i Bożym Grobie

Podobny obraz

CZUWANIE W CIEMNICY I BOŻYM GROBIE

WIELKI CZWARTEK 18 kwietnia

2000 - 2200 - Adoracja indywidualna

WIELKI PIĄTEK 19 kwietnia

930 - 1000 - Paweł Szymański; Karol Szeferowicz; Albert Dwornicki; Paweł Sułkowski;

1000 - DROGA KRZYŻOWA

1100 - 1130 - Adam Lizoń; Dominik Żuberek, Maciej Borowski; Maja Poraszka; Krystian Józala

1130 - 1200 - Bartłomiej Remian; Franciszek Szkop; Wioleta Dudka; Izabela Stępień;

1230 - 1300 - Albert Szczukiecki; Antoni Skrzypecki; Justyna Czarnecka; Julia Kamińska

1330 - 1400 - Fabian Marciniak; Michał Chrzan; Ewa Cegiełka; Ewelina Kupska

1400 - 1430 - Mateusz Purgat; Kacper Szczęsny; Piotr Olender; Kinga Szczęsna

1430 - 1500 - Błażej Krzywy; Oskar Zychla; Matylda Dudek; Kinga Słonina

1500 - KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

1530 -1600 - Jakub Rębacz; Dawid Rębacz; Michał Bącela; Kuba Wątroba

1630 - 1700 - Michał Fryta; Mateusz Patyk; Kinga Stępień; Igor Nowak

1700 - 1800 - Adoracja indywidualna

1800 - LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ

2000 - 2100 - Adoracja prowadzona

2100 - 2200  - Adoracja indywidualna

WIELKA SOBOTA 20 kwietnia

700 - 830  - Adoracja indywidualna

830 - 900 - Marcin Nowak; Tobiasz Idziak; Adrian Lis, Brajan Walczak

930 - 1000 - Antek Michałczyk; Jakub Stępień; Kamil Wątroba; Ewelina Napierajczyk

1000  - Święcenie pokarmów

1030 - 1100 - Szymon Wrzosek; Mateusz Wrzosek; Bartosz Ligęza; Paulina Super

1100 - Święcenie pokarmów

1130 - 1200 - Michał Dziuba; Wojciech Bąk; Weronika Bąk; Piotr Antczak

1200  - Święcenie pokarmów

1230 - 1300 - Miłosz Lichtur; Oliwier Kołaczek; Wiktoria Ciborska; Agata Dubas;

1300 - 1400 - Adoracja indywidualna

1400 - 1430 - Filip Machynia; Kacper Machynia; Marta Gabas; Patrycja Szczęsna

1445 - Święcenie pokarmów

1500  - KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

1530 - 1600 - Filip Szkop; Bartosz Urbanek; Bartosz Piesyk; Karolina Wolniak; Bartosz Mania

1600 - 1630 - Julita Mrugała; Wiktoria Mielczarek; Monika Cegiełka; Kacper Szkop; Hubert Browarny

1630 - 1700 - Jakub Juszczak; Kacper Juszcza; Bartosz Wyglądacz; Patryk Niemczyński; Mikołaj Żurek

1700 -1730 - Mateusz Wątroba; Bartosz Szwed; Norbert Skoczylas; Bartosz Bilicki; Aleksandra Płatek

1730 - 1800 - Piotr Belda; Anna Witczak; Jakub Szewczyk; Mateusz Mysiorek; Jan Baryła

1800 - 1830 - Brajan Majos; Wiktoria Szkop; Katarzyna Nagła; Martyna Zwierz; Martyna Wróbel

1830 - 2000 - Adoracja indywidualna

2000 - LITURGIA WIGILII PASCHALNEJ