OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
II NIEDZIELA WIELKANOCNA – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
16.04.2023

  1. Dzisiejsza Niedziela jest świętem Bożego Miłosierdzia. Z tej okazji zapraszamy wszystkich na Adorację Najświętszego Sakramentu   o godz. 15:00 połączoną z Koronką do Bożego Miłosierdzi i rozważaniem Męki Pana Jezusa. Pamiętajmy o słowach św. Jana Pawła II: ”Trzeba przekazywać światu ogień miłosierdzia. W miłosierdziu Boga świat znajdzie pokój, a człowiek szczęście! To zadanie powierzam wszystkim czcicielom Bożego miłosierdzia. Bądźcie świadkami miłosierdzia!”. Niech ten apel św. Jana Pawła II będzie przyjęty i wypełniany przez każdego z nas.

  2. W piątek zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 18:00, gdzie będziemy polecać naszych bliskich zmarłych i wypraszać im dar zbawienia.

  3. Przyszła niedziela jest Niedzielą Biblijną, która rozpoczyna obchód Tygodnia Biblijnego.

  4. W sobotę na godz. 10:00 zapraszamy na spotkanie formacyjne kandydatów do Bierzmowania z klas 8.

  5. Dziękujemy za posprzątanie naszych Kościołów w Białej i w Wiktorowie. Za tydzień w sobotę na godz. 8:00 zapraszamy rodziny: Cop – Mikuś, Olek-Zrobek, Koniarczyk, Nanys i Sułkowscy.

  6. (Wiktorów) 22 kwietnia w sobotę przewidziane jest sprzątanie generalne Kościoła w Wiktorowie. Wszystkich chętnych zapraszamy na godz. 8:00 do pomocy.