V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 7.04.2019 r.

 1. Dzisiaj rozpoczęliśmy święty czas rekolekcji. Szczegółowy program wraz
  z intencjami jest zamieszczony w Głosie św. Piotra.
 2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Droga Krzyżowa: w piątek o godz. 17.30. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15.30

 3. We wtorek 9 kwietnia od godz. 15.00 (ks. Damian od godz. 15:30) odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną przed Świętami. Prosimy o zgłaszanie chorych w kancelarii.

 4. Zbliża się czas Triduum Paschalnego - czas wytężonej pracy dla Liturgicznej Służby Ołtarza. Prosimy rodziców Ministrantów o zapoznanie się z rozpiską asyst liturgicznych, która znajduję się na stronie internetowej naszej parafii, aby wiedzieli o terminie prób na najbliższe dwa tygodnie.

 5. Za tydzień Niedziela Palmowa. Na każdej Mszy Świętej będzie poświęcenie palm. Młodzież i dzieci zapraszamy na godz. 11.00 na uroczystą procesję.

 6. Bóg zapłać za posprzątanie naszych kościołów w Białej i Wiktorowie.
  W sobotę od godz. 8.00 zapraszamy do sprzątania kościoła rodziny: Sułkowskich, Rempalskich, Wysota, Golańskich, Stępień-Wieczorek, Browarny.

 7. Dla pogłębienia swojej wiary i wiedzy religijnej zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej. W zakrystii i kancelarii są do nabycia świece – caritas na stół wielkanocny