OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XIV NIEDZIELA ZWYKŁA
03.07.2022 r.

 

  1. Dziś czternasta niedziela zwykła w ciągu roku kościelnego. Po raz kolejny Bóg zaprosił nas, abyśmy celebrowali tajemnicę Jezusa Chrystusa. On dla nas i naszego zbawienia umarł i powstał z martwych. Niech ta prawda wiary towarzyszy nam na drogach nowego tygodnia. Dzisiejsza niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca. Adoracja po każdej Mszy świętej. O godz. 15:30 – nabożeństwo różańcowe.

  2. W środę, 6 lipca, przypada liturgiczne wspomnienie Błogosławionej Marii Teresy Ledóchowskiej. Ten dzień jest świętem patronalnym Apostolstwa Chorych w związku ze wspomnieniem Najświętszej Maryi Panny Uzdrowienia Chorych.
    W modlitwie będziemy polecać Bogu wszystkich chorych i cierpiących, a także tych, którzy leczą i pielęgnują chorych.

  3. Czwartek, 7 lipca, będzie pierwszym czwartkiem miesiąca. Będziemy prosili o dar nowych i świętych powołań do służby w Kościele.

  4. Kancelaria Parafialna w czasie wakacji czynna jest od poniedziałku do piątku od godz. 17:00 do 17:30.

  5. Dziękujemy za troskę o naszą świątynie. W sobotę od godz. 8:00 zapraszamy o sprzątanie naszego Kościoła rodziny: Kostrzewa, Piśniak, Chrzan, Czochara i Jaskóła.

  6. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy obfitości Bożych darów i opieki Matki Najświętszej, a wyjeżdżającym na urlopy i wakacje – dobrego odpoczynku i szczęśliwych powrotów do domu.