OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY
05 KWIETNIA 2021

 

  1. Przeżywamy Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Dziś Msze Święte jak w każdą niedzielę. Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego obchodzona jest w całym Kościele jako jedno wielkie święto przez osiem dni, czyli Oktawę Wielkanocy, dlatego też w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

  2. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego przeżycia świętego czasu Triduum Paschalnego i Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. Dziękujemy tym osobą, które pomogły w dekoracji naszego Kościoła. Serdeczne podziękowania kierujemy do Liturgicznej Służby Ołtarza za asysty Liturgiczne. Chórowi za oprawę muzyczną oraz Orkiestrze i Strażakom OSP z Brzozy za uświetnienie Rezurekcji. Młodzieży za podjętą Adorację w Ciemnicy i Bożym Grobie. Niech dobry Bóg wynagrodzi trud podjętej pracy. Bóg zapłać.

  3. Trwamy w Nowennie przed Świętem Bożego Miłosierdzia. Będziemy kontynuować ją w dni powszednie na zakończenie wieczornej Mszy świętej o godz. 18:00. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. Niedziela ta zainauguruje Tydzień Miłosierdzia. O godz. 15:00 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Bóg nieustannie nas zaskakuje miłosierdziem okazywanym nam w przeróżny sposób. Niech nasza modlitwa będzie wyrazem wdzięczności Bogu.

  4. Pamiętajmy o wymogach sanitarnych obowiązujących w świątyni i do nich się stosujmy. Prosimy zajmować miejsca co drugą ławkę i zachować dystans w podchodzeniu do Komunii św.

  5. W sobotę na godz. 10:00 zapraszamy na spotkanie formacyjne kandydatów do sakramentu Bierzmowania z klas VI

  6. W sobotę od godz. 8:00 zapraszamy do sprzątania naszego kościoła rodziny: Mielczarek, Waśko, Lis, Kamola, Koniarczyk, Szymanek.

  7. Z okazji Świąt Wielkiej Nocy, wszystkim naszym Drogim Parafianom, a także Gościom odwiedzającym naszą Świątynię, życzymy, by Jezus Chrystus napełnił Was mocą Zmartwychwstania, a radość rodzącego się nowego życia dodawała sił na każdy dzień. By Zwycięzca Śmierci pomnażał w Was wiarę prowadzącą do nieba, zapalił światło nadziei kierujące po ścieżkach życia, a swoją miłością błogosławił Wam i Waszym rodzinom. Dziękujemy także za życzenia od osób indywidualnych. Dziękujemy i odwdzięczamy się modlitwą przez tryumf i łaskę Chrystusa Zmartwychwstałego.