ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
Wielki Czwartek – Czuwanie w Ciemnicy
20:00 – Adoracja młodzieży
21:00 – 22:00 – Adoracja indywidualna
Wielki piątek – czuwanie w Ciemnicy
8:00 – 10:00 – Adoracja indywidualna
10:00 – Droga Krzyżowa
10:00 – 11:30 – Julia Pluskota, Wiktoria Sułkowska, Natalia Gasztych, Maria Machelak
11:30 – 12:00 – Martyna Wątroba, Zosia Patyk, Michał Chrzan, Paweł Szkudlarek
12:00 – 12:30 – Natan Włodarczyk, Aleks Włodarczyk, Maciej Duda, Wiktor Mielczarek
12:30 – 13:00 – Nikola Browarna, Julia Juszczak, Julia Ligęza, Aleksandra Dubas
13:00 – 13:30 – Bartosz Płóciennik, Bartłomiej Kotala, Łukasz Pluskota, Maja Wróbel
13:30 – 14:00 – Bartosz Byczak, Bartosz Kozioł, Maciej Dudek, Piotrek Chudecki
14:00 – 14:30 – Kinga Dubas, Zuzanna Golańsa, Judyta Kamola, Marta Krawczyńska
14:30 – 15:00 – Natalia Machynia, Mateusz Papciak, Martyna Pawełczyk, Monika Więckowska
15:00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia o Nowenna przed świętem Miłosierdzia Bożego
16:00 – 17:00 – Adoracja mężczyzn.
17:00 – 18:00 – Adoracja indywidualna
18:00 – Liturgia Męki Pańskiej
20:00 – 22:00 – Adoracja indywidualna
Wielka Sobota – czuwanie przy Grobie Pańskim
8:00 – 10:00 – Adoracja indywidualna
10:00 – 10:30 – Antek Skrzypecki Albert Szczukiecki, Franciszek Szkop, Tobiasz Szkop
10:30 – 11:00 – Tomasz Krawczyński, Nikodem Michałczyk, Piotr Patkowski, Kajetan Bienia
11:00 -11:30 – Natalia Latus, Filip Krzywda, Dominika Kabalec, Eliza Klapka, Antek Michałczyk, Natalia Michałczyk
11:30 -12:00 – Martyna Sobczak, Marlena Jaglińska, Hubert Potomski, Bartłomiej Remian.
12:00 – 12:30 – Wiktoria Gniła, Szymon Wrzosek, Magdalena Michalska, Julia Kołaczek
12:30 – 13:00 – Alan Giemza, Michał Mysiorek, Ania Gładysz, Maksymilian Napierajczyk
13:00 – 13:30 – Oliwia Juszczak, Natalia Koniarczyk, Oliwia Wiśniewska, Mateusz Kubis
13:30- 14:00 – Kamil Koniarczyk, Tobiasz Gwóźdź, Patrycja Super, Dominik Byczak
14:00 -14:30 – Bartosz Urbanek, Oliwier Kołaczek, Wojciech Bąk, Michał Fryta, Błażej Krzywy.
14:30 – 15:00 – Tomasz Chrobot, Zuzia Helbik, Hubert Howis, Kacper Koniarczyk.
15:00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia o Nowenna przed świętem Miłosierdzia Bożego
16:00 – 16:30 – Rokasana Lipińska, Martyna Zawada, Mikołaj Mielczarek, Błażej Szczukiecki, Sebastian Idziak, Patryk Idziak
16:30 – 17:00 – Alicja Kozioł, Daria Wójciak, Maria Miarka, Adam Lizoń. Kacper Kubis
17:00 – 17:30 – Michał Dziuba, Fabian Marciniak, Karol Szeferowicz, Jakub Okrasa, Michał Chrzan, Mateusz Patyk
17:30 – 20:00 – Adoracja indywidualna
20:00 – Uroczysta Wigilia Paschalna