OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
25 października 2020
XXX Niedziela zwykła

 

  1. W ostatnim tygodniu października zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w dni powszednie o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 15.30.

  2. W środę 28 października przypada święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

  3. We czwartek, piątek i sobotę od godz. 17.00 zachęcamy do skorzystanie ze  spowiedzi przed Uroczystością Wszystkich Świętych.

  4. W przyszłą niedzielę 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte w naszym Kościele jak w każdą niedzielę.

  5. W związku z pandemią formacja kandydatów do bierzmowania będzie zawieszona do odwołania.

  6. Zbliża się listopad, miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych. Przez oktawę będziemy w czasie wypominków modlić się za zmarłych. Kartki, na których można wpisywać imiona zmarłych (najlepiej dużymi, drukowanymi literami i imiona w mianowniku) znajdują się na stoliku za ławkami.

  7. Pamiętajmy o wymogach sanitarnych obowiązujących w świątyni.

  8. Bóg zapłać za posprzątanie naszych kościołów w Białej i Wiktorowie. W sobotę od godz. 9.00 zapraszamy do sprzątania naszego kościoła rodziny: Koniarczyk, Koniarczyk, Wyglądacz, Stachulec, Mika, Kuźnik.