OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XVII NIEDZIELA ZWYKŁA
4 PAŹDZIERNIKA 2020

  1. Dzisiaj można złożyć ofiarę do puszki jako pomoc dla poszkodowanych w pożarze uchodźców na wyspie Lesbos.
  2. Przez cały październik zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. Różaniec w naszej parafii odmawiamy w dni powszednie o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 15.30. Zapraszamy do udziału dzieci, młodzież i dorosłych. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 16.00  zapraszamy na spotkanie żywego różańca  na plebanii.

  3. W środę 7 października po różańcu i Mszy Świętej o godz. 18.00 ku czci NMP Różańcowej poświęcimy różańce dla dzieci kl. III. Pragniemy także ogłosić konkurs na wykonanie wybranej tajemnicy różańcowej wykonanej dowolną techniką. Wykonane prace przyjmujemy do 25 października. Najładniejsze prace zostaną nagrodzone.

  4. W sobotę 10 października na godz. 18:00 zapraszamy na spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas VII – grupa św. Stanisława Kostki.

  5. Za tydzień w niedzielę 11 października przeżywać będziemy Dzień Papieski. Z tej okazji młodzież zbierać będzie fundusze na żywy pomnik św. Jana Pawła II – stypendia dla uzdolnionej młodzieży.

  6. Pamiętajmy o wymogach sanitarnych obowiązujących w świątyni.

  7. Dla pogłębienia swojej wiary i wiedzy religijnej zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.

  8. Bóg zapłać za posprzątanie naszych kościołów i otoczenia w Białej i Wiktorowie. W sobotę od godz. 8.00 zapraszamy do sprzątania naszego kościoła rodziny: Szala, Olender , Golańska, Krawczyńscy, Zarzyccy, Tomala, Bąk.